Biyoritmini hesaplar. Fiziksel, duygusal ve zihinsel durum! | Astroloji-burçlar.com - Geleceğini bedavaya söyleyen site!

Biyoritmini hesaplar. Fiziksel, duygusal ve zihinsel durum! | Astroloji Burclar.com


Fal

Her gün aynı hissetmezsin. Bazen iyi, bazen de bayağı kötü hissedersin. Hatta her zaman bunun sebebini de bilemezsin. Fakat yorumcu bilir! Bunun biyoritminle bir alakası var. Biyoritmin nasıl hissettiğini açıklar. Bu, doğumunun hemen ardından başlayan bir yaşam döngüsüdür. O halde doğum tarihini gir, ben de sana biyoritmini göstereyim!
Biyoritmini hesaplar. Fiziksel, duygusal ve zihinsel halin! Daha fazlası için, geleceğini bedavaya söyleyen astroloji-burçlar.com sitesini dene!
Biyoritim, hesapla biyoritim, biyoritim hesaplama, benim biyoritmim, biyoritmini hesapla, geleceği görme, falcı, yorumcu, yorumlama, gelecek, online bedava, geleceği görme, burç yorumu

Kişisel biyoritim

Her gün aynı hissetmiyorsun. Bazen iyi, bazı günler bayağı kötü hissediyorsun. Ayrıca her zaman bunun sebebini bilmiyor olabilirsin. Medyum biliyor! Biyoritminle bunun bir alakası var. Biyoritmin nasıl hissettiğini açıklar. Doğumunun hemen ardından başlayan bir hayat döngüsüdür. 3 çeşit döngü vardır:
-Fiziksel döngü (koordinasyon, kuvvet, sağlık,her23 günde bir tekrarlanır)
-Duygusal döngü (yaratıcılık, ruh hali, bakış açısı, çevresel bilinç, her 28 günde bir tekrarlanır)
-Zihinsel döngü (Farkındalık, analitik fonksiyonlar, mantıksal analizler, hafıza, iletişim becerileri, her 33 günde bir tekrarlanır)

Doğum tarihini aşağıya yaz ve istediğin bir tarihi seçerek biyoritminin ne olduğunu bul. Yakın zamanda bir iş görüşmen mi var? Ya da bir buluşma veya önemli bir toplantı? Biyoritmini kontrol et böylece o günün veya sürecin nasıl geçeceğini öğren.